نمایش وضعیت در یاهو


 • انجمن
 • به وب ســـایت رسمی انجمن صادر کنندگان خدمات فنی ومهندسی ایران خوش آمدید.
  ورود کاربران
  ثبت نام
  فراموشی رمز ورود
  آمار بازدید
  گالری عکس ویژه
  دیدار نوروزی
  icc

  جلسه با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

  به مناسبت سال نو و متعاقب همکاری های گسترده ی انجمن صادرکنندگان خدمات فنی و مهندسی و وزارت کار که نخستین ثمرات آن در قالب صدور مجدد گواهینامه های شغلی برای نیروی کار اعزامی به خارج از ایران به منصه ی ظهور رسید، جناب آقای مهندسی دولتشاهی، دبیر کل انجمن در روز یکشنبه مورخ 16/1/94، در جلسه ای در حضور جناب آقای دکتر طائی، معاونت محترم توسعه کارآفرینی و اشتغال در وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی یافته تا موارد زیر را پیگیری و بر امتداد همکاری ها در سال جدید بر پایه ی یک نقشه ی راه تنظیم شده توسط دو طرف توافق نمایند:

  مواردی که در دستورکار سال جاری دو طرف در همکاری با یکدیگر قرار گرفتند به شرح زیر می آید:

  1. احصاء و انتشار کلیه مشوق ها، امتیازات و تسهیلات قانونی متعلقه به دارندگان گواهی نامه شغلی در قالب یک مجموعه مدون ویژه.
  2. شناسائی و وضع مشوق ها، امتیازات و تسهیلات جدید برای دارندگان گواهی نامه شغلی.
  3. طبقه بندی مشوق ها، امتیازات و تسهیلات اعطایی به دو گروه اصلی شامل شرکت های صادرکننده و کارمندان شاغل به خدمت آنها در پروژه های خارج از کشور.
  4. تبیین نحوه همکاری و مشارکت تشکل صادرات خدمات فنی و مهندسی به عنوان نماینده بخش خصوصی مسئول در مدیریت صادرات نیروی کار شرکت های خدمات فنی و مهندسی از یک سو و از سوی دیگر به عنوان بازوی کمکی و اجرایی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی.
  5. ارتقاء توان کمی و کیفی نیروی کار اعزامی پیش از عزیمت به محل خدمت در پروژه های خارج از کشور مطابق با استانداردهای خارجی و بین المللی و در چارچوب یک برنامه آموزشی ویژه.

   

   

   

  جلسه با وزارت راه و شهرسازی

  به مناسبت سال نو و متعاقب همکاری های گسترده ی انجمن صادرکنندگان خدمات فنی و مهندسی و وزارت راه وشهرسازی، جناب آقای مهندسی دولتشاهی دبیر کل انجمن در جلسه ای با حضور جناب آقای مهندس ملائک مدیر کل دفتر امور بین الملل و توسعه ی صادرات خدمات فنی و مهندسی وزارت راه و شهرسازی و کارشناسان محترم این واحد، در روز سه شنبه مورخ 18/1/94 حاضر شدند تا چارچوب همکاری ها و نقاط کلیدی فعالیت مشترک در سال جدید را بررسی نمایند.

  با توجه به مسئولیت وزارت راه و شهرسازی در خصوص توسعه ی صادرات خدمات فنی و مهندسی به کشورهای ترکمنستان، الجزائر و کنیا و برنامه ای که این انجمن در راستای توسعه ی صادرات خدمات فنی و مهندسی به این کشور ها دارد، موارد زیر در دستور کار مشترک قرار گرفتند:

  1. الجزائر:
  • دعوت از یک هیئت دولتی وابسته به وزارت اشغال العامه؛  
  • دعوت از یک هیئت خصوصی مدیران تشکل مشابه (اوائل اردیبهشت ماه)؛
  • اعزام هیئت تخصصی صادرات خدمات فنی و مهندسی و برگزاری سمینار در الجزائر در راستای معرفی توانمندی های شرکت های ایرانی و گسترش روابط (17-21 خردادماه)؛
  • گشایش دفتر انجمن در الجزائر با همکاری و پشتیبانی نهاد های دولتی .
  1. ترکمنستان:
  •  همکاری و هماهنگی با شرکت دولتی ایرانی معرفی شده به دولت ترکمنستان؛
  • اعزام هیئت فنی و مهندسی به عشق آباد در زمان برگزاری اجلاس کمیسیون مشترک؛
  • گشایش دفتر انجمن در ترکمنستان با همکاری و پشتیبانی نهاد های دولتی .

   

  1394-1-19   |  16:34:41
  نظر شما
  CAPTCHA

  محمدحسن چیتی نوشته است :
  خوب بود انشاالله تحقق یابد
  1394-01-22 13:54:18
  نظرسنجی

  نظر خود را درباره این خبر درج کنید ثبت کنید؟
  عالی
  خوب
  متوسط
  ضعیف